ANA SAYFA
Ses yalitim akustik sunger fiyatlari 004

Ses İzolasyon Süngeri


Gürültü en başta günümüzde insan sağlığını etkileyen önemli faktörlerden biridir. Bu faktör iş hayatınıda yakından etkilemektedir.Ses izolasyonu uygulamalarımızla bu tür sıkıntılarınızda akustik yanmaz sünger ve diğer ürün gruplarımızla yanınızdayız...Devamını Oku...
 997469564

Ses izolasyon Malzemeleri


Ses izolasyonu yapılacak mekandaki şikayet ve isteklerinize göre doğru malzeme kullanımı önemlidir. Ses izolasyon malzemeleri arasında doğru seçimi yapabilmek için mutlaka keşif yapılmalıdır. Her ürünün kendine has ayrı özellikleri bulunmaktadır. Bazı ses izolasyon malzemeleri için çeşit ve renk modelleri mevcuttur. Aşağıda malzemeler için ufak detaylar vereceğiz....Devamını Oku...
Yanmaz yumurta sunger

Yanmaz Akustik Sünger


Yanmaz akustik süngerler açık gözenekli olan özel kimyasallar ile alev almazlık özelliği kazandırılan veya ham maddesi yanmaz olan ses yalıtım süngerleridir. Genel kullanım amaçları ses geçişini engellemeden ziyade ortamdaki yankı, eko gibi problemlerin çözümünü sağlamaktır. Süngerler normalde yanıcı madde olduğundan dolayı en küçük bir kıvılcımda yangın çıkma olasılığı yüksek olduğundan dolayı akustik süngerlerin yanmaz olan modelleri rağbet görmektedir.Devamını Oku...

ZEMİN SES İZOLASYONU

Beton sap alti parke zemin siltesi titresim topuk sesi yalitm izolasyon malzemesi levhasi levhalari urunleri modelleri cesitleri turleri 001 830x713

Zemin Ses İzolasyonu;Zeminlerde ve tabanlarda oluşan sesler genellikle darbe ve titreşim kaynaklı seslerdir. Direk zemine ses izolasyonu malzemeleri kullanarak yapılacak uygulamaları ile bu seslerin minimuma hatta sıfır ses geçiş seviyesine indirilmesi mümkündür. Darbe ve titreşim kaynaklı seslere örnek olarak bir masanın yer döşemesi üzerine sürtünmesini gösterebiliriz. 

Daha Fazlasını Gör...

 

SES İZOLASYON SÜNGERİ

sunger

Ses İzolasyon Süngeri;,  Gürültü en başta günümüzde insan sağlığını etkileyen önemli faktörlerden biridir. Bu faktör iş hayatınıda yakından etkilemektedir.Ses izolasyonu uygulamalarımızla bu tür sıkıntılarınızda akustik yanmaz sünger ve diğer ürün gruplarımızla yanınızdayız.
Daha Fazlasını Gör...

 

YANMAZ AKUSTİK SÜNGER

ses yalitim malzemeleri renkli yumurta sunger 6 330x183

Yanmaz Akustik Sünger; Yanıcı olan akustik süngerler mevcuttur fakat firmamız genellikle yanmaz ürünlerin satışlarını gerçekleştirmekten yanadır. Alev almazlığı tescillenmiş olan bu ürünler farklı kimya kurumlarınca test edilmiş ve tüm belgeleri alınmıştır.  

Daha Fazlasını Gör...

 

FABRİKA SES İZOLASYONU

Fabrika Ses Yalıtımı: Ses yalıtım malzemeleri ve oda akustiğini hizmetleri yanı sıra  başta fabrikalarda olmak üzere bir çok alanda ses izolasyonu hizmeti vermekteyiz.Bilindiği üzere fabrikalarda normalin çok üstünde bir desibel vardır ve çevreyi çoğu zaman bu gürültü rahatsız etmektedir. devamı..

 MAKİNE ODASI SES İZOLASYONUmakine odasi ses yalitimi 2

 

Makine Odası Ses Yalıtımı ; Makine bir parça kendi istikrarını etkileyebilecek titreşimler neden olabilir, ya da diğer ekipmanları transfer titreşimler etkilenebilir.

Daha Fazlasını Gör...

SES İZOLASYONU

SES İZOLASYONU Ses izolasyonu nedir ? Sesin olumsuz etkilerini en aza indirmek amacıyla yapılan yalıtım türüdür. Sesin ortamdaki yayılmasını kontrol altına almak ses izolasyonunundaki en önemli amaçtır. Diğer fiziksel olaylarda olduğu gibi bir cisime çarptırılarak seslerin geçişi engellenir. Akustik ortamlarda ise hem ses düzenleme hemde ortama giren ve çıkan sesleri izole etmek gerekebilir. Bu durumlarda farklı ses izolasyon süngeri kullanılır. Ses uygulamaları ciddi bir iştir doğru malzeme kullanımı ve ortamdaki şikayetlere göre çözüm üretmek en önemli adımdır.

ses izolasyonu

 

Devamını oku...

SES İZOLASYON SÜNGERİ

Ses İzolasyon Süngeri; Gürültü en başta günümüzde insan sağlığını etkileyen önemli faktörlerden biridir. Bu faktör iş hayatınıda yakından etkilemektedir.Ses izolasyonu uygulamalarımızla bu tür sıkıntılarınızda akustik yanmaz sünger ve diğer ürün gruplarımızla yanınızdayız.

 

Ses yalitim akustik sunger fiyatlari 010

 

Devamını Oku...

bannerrr

Sitemap

Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım