KUMAŞ KAPLI PANEL

Kumaş Kaplı Panel; Panellerin üretiminde içleri taş yünü hazırlanır. En iyi ses izolasyon malzemelerin birisidir. Bu paneller odadaki akustiği ve ses yalıtımını sağladığından dolayı ve şık bir görünümde kattığı için tercih edilen akustik ses yalıtım malzemesidir. Dış yüzeyi akustik kumaş ile kaplı olan bu ses yalıtım panelleri duvar ve tavanlarda uygulanabilmektedir. 

kumaskaplipanel

Tercihe göre farklı renklerde üretilmektedir. Bu paneller ortamdaki gürültüyü, ekoyu en aza indirgemek amacıyla kullanılmaktadır uygulaması oldukça basittir. Aks solid bazlı yapıştırıcı yardımı ile duvara veya tavana yapıştırılmaktadır. İsteğe göre özel boyutlarda üretilmektedir. Akustik panellerin üzerindeki akustik kumaş yanmaya ve solmaya karşı dayanıklı olarak üretilmektedir. Akustik kumaş kaplı paneller ofis, stüdyo, müzik odası, toplantı odası, reji odası, çağrı merkezi, sinema ve tiyatro salonları gibi mekanlarda kullanılmaktadır.

1

Kumaş kaplı akustik panel ses karmaşası, çınlama, yankı, eko gibi ses sorunlarına karşı önlem alabilmek için kullanılan ve özel olarak üretilmiş olan malzemedir. Akustik düzenleme sağlayan panellerdir. Farklı modellerde ve istenilen renklerde elde edilebilmektedir. Tavan ve duvarlarada kullanılan dekoratif özellikte bir üründür.

kumas 1kumas 2 1

akustik kumaslar 840x299