AKUSTİK DÜZ SÜNGER

AKUSTİK DÜZ SÜNGER; Akustik değerleri yoğun ve üstün olan bu ürün aynı zamanda ısı dayanıklılığıda yüksek, yanmaz sınıfı süngerler olarak ifade ettiğimiz süngerlerin içindedir. Yanmazlık sertifikasına sahip ürünümüz bir çok alanda genel olarak  kullanılan güvenli bir üründür. Çeşitli ebat ve renklerde yanmaz akustik düz sünger üretimleri yapılmaktadır.

duzsungerler

Akustik ses yalıtımı veya ses izolasyonu uygulamalarında kullanılır. Düz form yüzeyi sayesinde uygulama kolaylığı sağlanır. 10mm-20mm-30mm-40mm-50mm ve 60mm kalınlığa 50dns-70dns-90dns aralığında yoğunluğa sahip olduğundan çeşitli ses frekanslarını önlemek amacıyla kullanılabilir.

yanmazduzsunger

Sadece siyah rengi olsa da yüzeyi sprey boya ile boyanabilecek durumda olduğundan istenilen renkte boyayıp mekanın akustiğine ayak uydurmasını ve güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Düz süngerler yüksek yoğunluğa sahip olmadığından yüksek sesleri kesemez bunun için bariyerli düz sünger kullanmalısınız. Aks rapid sünger yapıştırıcısını rulo fırça ile duvara veya tavana süngeri uygulamak istediğiniz herhangi bir yere yapıştırabilirsiniz.

akustikduzsungerduzsiyahsunger