AKUSTİK LABİRENT SÜNGER

Akustik Labirent Sünger; Akustik süngerler gibi yanmazlık özelliğe sahip ses yalıtım süngerleridir. Yüzeyinin labirent şeklinde olması nedeniyle ismi labirent sünger olarak adlandırılmaktadır. Diğer akustik süngerlerden farkı yüzey şeklidir ve diğer bütün özellikleri aynıdır. Yüksek ses temposunun olduğu alanlarda sesin azalmasını ve akustik düzenlemesini sağlamaktadırlar. Uygulandığı alanda akustik düzenleme sağlayan yumurta süngerler akustik mekanlarda sık kullanılan bir süngerdir.

labirentsunger

Akustik süngerler yangına dayanıklı alev sonucunda zehirli gaz ihtiva etmemektedirler. Bu süngerlerin bariyerli olan modelleri yüksek ses temposuna karşı kullanılmaktadırlar. Yanmaz labirent sünger satış fiyatı süngerin yoğunluk ve kalınlığına göre değişkenlik göstermektedir. Bir çok alanda kullanım sağlayan süngerler ofis odası, stüdyo odası, reji odası, ses kayıt odası, tiyatro salonu, konferans salonu, müzik odası gibi bir çok akustik ortamda uygulanabilmektedirler.

akustiklabirentsunger

Birinci sınıf kaliteden üretilen ISO kalite belge ve ve yanmazlık sertifikalıdırlar. Poliüretan ham maddesinden üretilen akustik süngerler 1000*1000 CM ebatlarında üretilmektedirler. Akustik süngerler yoğunluk ve kalınlık olarak değişkenlik göstermektedirler. 50 DNS, 70 DNS, 90 DNS yoğunluklarında ve 30 cm, 40 cm, 50 cm kalınlıklarında üretilemektedirler.

LabirentRenklilabirentsunger