AKUSTİK SPESİYAL SÜNGER

Akustik Spesiyal Sünger; Bütün özellikleri diğer akustik süngerler ile aynıdır. Aralarındaki tek fark yüzey şekilleridir. Akustik spesiyal sünger yanmazlık özelliği kazandırılmış olan ses yalıtım süngeridir. Mekanlarda akustik çözümleme sağlamaktadır. Diğer akustik süngerler gibi poliüretan köpükten üretilmektedir. Farklı kalınlık ve yoğunluklarda üretilmektedir. Bariyerli ve kendiliğinden yapışkanlı modelleride bulunmaktadır. Geniş bir kullanım alanına sahiptir.

akustikspesiyalsunger

Akustik spesiyal sünger alev ilerletmez özelliktedir. Ateşe maruz kalırsa alevlerin büyümesine engel olmaktadır. Ses yutucu ve ses emici özellikte bir süngerdir. Akustik spesiyal süngerin de bariyerli modeli bulunmaktadır. Yüksek frekanslı seslerin geçişlerinin engellenmesi amacıyla bariyerli modeli kullanılmaktadır ve yüksek ses yalıtım performansı sağlamaktadır.

renklispesiyalsungerler

Stüdyo, konser salonları, bateri odası, piyano odası, müzik odası, prova odası, ses kayıt odası, televizyon stüdyoları, radyo stüdyoları, enstrüman, çalgı odası, disco, bar gibi ve benzeri akustik mekanlarda ses problemlerinin giderilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Yankı, eko ve uğultı gibi ses problemlerinin önüne geçilmesini sağlamaktadır.

sunger

Akustik spesiyal sünger birinci sınıf kaliteye sahip olan ses yalıtım süngeridir. Kolayca uygulanabilmektedir. Solid adı verilen özel yapıştırıcı bulunmaktadır. Bu yapıştırıcı duvara sürüldükten sonra spesiyal sünger uygulanmaktadır. Daha kolay bir uygulama için kendiliğinden yapışkanlı spesiyal sünger kullanılabilir.

spesiyalsunger