BARİYERLİ BONDEX SÜNGER

Bariyerli Bondex Sünger; Ses yalıtımında en etkili gösterilen süngerlerdendir. Nedeni ise içerisinde bulundurduğu parça süngerlerin sıkıştırılıp yüksek yoğunluk elde edilmesidir. Rebonded bondex süngerpan yanıcı özelliktedir. Ses yalıtım süngerleri her alanda kullanılabilir özelliktedir. Süngerpan tek başına %70e varan oranla ses kesme özelliğine sahip ses yalıtım malzemesidir. Daha yüksek sesler için bariyerli modellerini de tercih edebilirsiniz.

bariyerlibondexsunger

Bariyerli bondex süngerpanı mekana uygulamak için ses yalıtım yapıştırıcısını kullanabilirsiniz. Ses yalıtım yapıştırıcısını süngere veya duvara rulo fırça ile sürdükten sonra çok fazla beklemeden sesin yankı yaptığı ve geldiği yere yapıştırılmalıdır. Bondex süngerpanı istenilen yoğunlukta ses oluşan ortamlarda uygulayabilirsiniz.

bariyerlisungerankara 

Bondex süngerpan yapılan ses yalıtım uygulamalarında ses geçirmeme ve sesi sönümleme görevi görmesi için uygulanır. Süngerpan akustik özellikte olan süngerlerden değildir. Bu yüzden akustik mekanlarda ses çok ise süngerpan ve akustik sünger veya ses dahada çok ise firmamızın satışında bulunan süngerpan+epidyem bariyer+akustik sünger laminasyonlu halde kullanılarak bu mekanlar için uygun hale getirildi.

bariyerlisungerler

Bondeks sünger dışında akustik ses yalıtım süngerlerinede bariyer uygulanabilir. Yoğun seslerin olduğu yerde yüksek yoğunluklu ve kalın sünger kullanımını öneriyoruz. Ses izolasyonu hizmetini yaptırırken malzeme kalitesine dikkat ediniz. Paranızı boşa harcamayınız. Çünkü bu uygulamalar bi çok kez yapılamayacağı gibi doğru çözüm ve keşif ile yapılamayan ses izolasyon uygulaması hatalı sonuçlar doğurur.

bariyerlibondexsungerimiz

bariyerlisunger