HERAKLİT AHŞAP YÜNÜ

Heraklit Ahşap Yünü; Ahşap rende talaşı ile çimento ile özel metodlarla levha haline getirilmiştir.Heraklite levhaları duvar aralarında ses yalıtımı ve ısı izolasyonu için kullanılmaktadır. Aynı zamanda ses ve yankı içinde çok ideal bir malzemedir. Narin bir malzeme olmadığı için çok fazla kırılıp dökülme olasalığı yoktur. Yıllar geçip kullanılmak istendiğinde dahi gerekli bakım ya da boyama temizleme işleminden sonra uygun kullanım haline getirilebilir.

 

heraklit ahsap yunu

Sadece özel kurumlar değil ev yaşamınız da rahat ve huzurlu bir ortam sağlamak amacıyla da yapılabilmektedir. Yeni binalarda sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Heraklite ahşap yünü renk seçenekleri ve ayrıca her türlü alana uygulanır olması sizlere daha geniş yelpazede seçenekler sunulmasını sağmaktadır. Heraklite ahşap yünü sert bir malzeme olmadığı için uygulama sırasında sorun oluşturmaz ve uygulaması çok kısa sürede gerçekleşmektedir. Bu malzemenin avantajları bununla da sınırlı değildir. Isı yalıtımı açısından da evlerinize avantaj sağlamaktadır.

heraklit-ahsap-panel-2.jpg

Ses izolasyonu kaliteli yaşam standartlarını benimseyen insanların genellikle önem verdiği bir uygulamadır. Heraklite ahşap yünü gibi malzemelerin de piyasa çıkmasıyla, bu iş daha da uygun fiyatlara yapılmaya başlanınca, neredeyse yeni binaların çoğunda bu sistem kullanılmaktadır. Özellikle büyük şehirler de kullanımı yaygınlaşmıştır. Son yıllarda yaygınlaşan müzik stüdyolarında da yüksek sesin dışarıya çıkmasını engellemek için heraklite ahşap yünü kullanılmaktadır. Ayrıca ısı yalıtımını da ekstra katkı sağmalmaktadır.

heraklite

heraklit ahsap panel