SES YALITIM SÜNGERİ

Ses Yalıtım Süngerleri; Sesin bir yerden bir yere geçişinde direkt geçişinde engel olan etkili yalıtım ürünlerindendir. Gürültüyle savaşmanın en etkili yolu olan ses yalıtım ve ses izolasyou için kullanılan bu süngerler birinci sınıf yanmaz iso belgesine sahiptirler. Mekanda oluşan sesin zararlı etkilerini en aza indirgemek için bu süngerler kullanılmaktadır.

sesyalitimsungeri

 

Mekanda oluşan sesin dağılırken bir bölümünün engele yansımasıyla ses emilimini sağlamaktadır. Yanmaya karşı yüksek direnç sağlayan ve mükemmel ses yutma değerlerine sahiptirler. Orta ve yüksek frekans aralığında malzemelerin eklenmesiyle ses akustiği düzenlenmektedir. Ses yalıtım ve izolasyon uygulamalarımız ile çok geniş bir yelpalzede hizmet vermekteyiz. Akustik düzenleme, ses kesici önlemler ve benzeri mekan düzenlemelerinizde hizmetlerimizden yaralanabilirsiniz.

sesyalitimsungeriankara

Ses yalıtım süngerleri akustik ses izolasyonu, ses izolasyon süngerleri veya ses yalıtımı süngeri ile sağlanabilir. Akustik sünger çok iyi ses emici üründür. Amaç ortamdaki akustiği düzenlemenin yanında ses yalıtımıda sağlamaktır. Kullanılan malzeme kalitesi ve doğru ürün seçimi verim almak adına çok önemlidir. Akustik kumaş kaplı ses yalıtım panelleri ile de akustik izolasyon sağlayabilirsiniz. Hem görünüm açısından ortama ayrı bir hava katacak hemde ses yalıtımı sağlamış olacaksınız.

akustiksungersesyalitimsungeri

Ses kesici özellikte olan modelinin kullanımı ile üst seviye bir ses izolasyonu sağlanabilmektedir. Ses yalıtım süngerlerinde farklı model, alternatif kalınlık ve yoğunluklar sunulmaktadır. Seslerin istenilen seviyede izole edilebilmesi için doğru malzeme kullanımı önemlidir. Sesin bir yerden bir yere geçişini direkt olarak engelleyen etkili ürünlerin birleşiminden oluşan ses yalıtım süngeridir. Rebonded bondeks süngerpan dediğimiz yoğun sünger ile epdm ağır kurşun bariyerin birlikte uygulanması güçlü bir ses yalıtım ürününü ortaya çıkartmakla beraber çok yüksek frekanslı seslerin geçişi engellenecektir.

ses yalitim sungeri

sesyalitimsungerlerimiz

sesyalitimsungerlerineornek