HİDROFOR ODASI SES İZOLASYONU

Hidrofor Odası Ses Yalıtımı; Ses Kesici malzemeler ile bir çok alanda istenilen performansta izolasyon sağlayabilir daha verimli ortamlarda elde edebilirsiniz. Ses bir ortamda yayılırken bir engelle karşılaştığında, diğer fiziksel olaylar gibi üç temel biçimde davranır. Sesin bir bölümü karşılaştığıengelden yansır. Bir bölümü engel tarafından yutulur. Kalanıda engelin diğer tarafına geçer.

hidrofor odasi ses yalitimi 689x517

Kısaca su basıncının yetersiz kaldığı her yerde kullanılan su basınçlandırma sistemleri diyebiliriz. Hidrafor cihazları üst kattaki dairelere çalıştığında şiddetli bir şekilde rahatsızlık verir. Biz aytürk akustik olarak hidrafor odalarına ses yalıtımı yaparak sizi bu gürültüden kurtariyoruz. Ortamın güvenliğini ve cihazın performansını düşürmeden en iyi seviyede ses izolasyonu yapmak önemlidir. Yapılan ses izolasyon uygulamaları sonucu daha sağlıklı bir ortam sağlanılabilmektedir.

hidrofor odasi ses yalitimi 6

Hidrofor odalarında makineden gelen rahatsız edici seslere ses izolasyonu ve yalıtım uygulaması yaptırabilirsiniz. Hidroforlar binalarda, dairelerde, villalarda, site ve yüksek binalarda şebeke su basıncının yeterli olmadığı durumlarda şebeke suyunun veya depolardan basınçlı su ihtiyacının karşılanması amacıyla kullanılır. Gürültüyle savaşmanın en etkili yolu olan gürültü denetimi, gürültünün insan üzerinde oluşturacağızararlıetkileri en aza indirmek için alınacak önlemleri kapsar. Gürültüye karşı çözüm olarak etkili bir çözüm sunan ses izolasyon uygulamaları sesin meydana getirdiği problemleri kesmektedir.

hidrofor odasi ses yalitimi 3 689x582

Hidroforlar binalarda, dairelerde, villalarda, site ve yüksek binalarda şebeke su basıncının yeterli olmadığı durumlarda şebeke suyunun veya depolardan basınçlı su ihtiyacının karşılanması amacıyla kullanılır. Kısaca su basıncının yetersiz kaldığı her yerde kullanılan su basınçlandırma sistemleri diyebiliriz. Hidrofor cihazları üst kattaki dairelere çalıştığında  şiddetli bir şekilde rahatsızlık verir biz aytürk akustik olarak hidrofor odalarına ses yalıtımı yaparak sizi bu gürültüden kurtarıyoruz.

hidrafor odasi ses izolasyonu