KOMPRESÖR ODASI SES İZOLASYONU

Kompresör Odası Ses İzolasyonu; Kompresörler yapısı ve çalışma şekli bakımından oldukça yoğun ses çıkarmaktadır. Eğer ses izolasyonu uygulaması yapmaz iseniz bu sese maruz kalmak zorundasınız ve bu sizi aşırı derecede rahatsız edecektir. Rahatsız olmamak ve daha sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamak için ses izolasyonu öneriyoruz. Ses izolasyonu yapıldığında ortamdaki ses artık azalmış olacak ve baş ağrıtan rahatsız sesler ortadan kalkacaktır.

kompresor odasi ses izolasyonu 
Vidalı kompresörler, pistonlu kompresörlere oranla daha sessiz çalışmaktadır. Bunun sebebi pistonlu kompresörlerin çalıması esnasında pistonların vuruntulu bir şekilde silindirin içerisinde hareket etmesidir. Ayrıca oluşan titreşimden dolayı kompresör üzerindeki çeşitli noktalardan gelen sesler hava filtresinden emilen havanın çıkarmış olduğu ses, hepsi bir bütünü oluşturur.Özellikle kabinli imalat yapan jeneratör ve kompresör sanayi kuruluşlarının üretim  hatlarına ses izolasyonu amaçlı ürünler tedarik etmekteyiz.

kompresorsesyalitimi

Ses izolasyon malzeme ve ürün çözümleri olarak aklınıza sadece akustik süngerler gelmesin bunların dışında akustik kumaş paneller zemin ses yalıtımında kauçuk mantar levha ve kauçuk mantar şilte, taş yünü akustik kauçuk tabanlı halılarda ses izolasyonu ve ses yalıtımı çözümlerinde ürünler dahilinde etkili çözümlerdir.

kompresorsesizolasyonu

sesizolasyonukompresor

kompresor odasi ses yalitimi 10 689x600